27.12.2021

Z chlapce mužem

Od zadax.cz

Rčení o tom, že šaty dělají člověka, platí jak pro ženy, tak i pro muže. Zatímco dřív se dospělý muž poznal podle klobouku, dnes už to tak snadné není. Mnozí muži po třicítce s oblibou nosí chlapeckou módu, ačkoliv ženám, tedy dospělým ženám, imponují právě opravdoví muži, kteří se za svůj věk nestydí a umí se dle toho i obléknout. V módě existují jisté detaily, které náleží právě gentlemanům. Jaké to jsou?

muž s opaskem

Opasek

Zatímco se rozrostla móda kalhot takříkajíc do půli žerdi a tepláků, někteří muži stále neztrácejí na eleganci a uznávají jakýsi dresscode. A jednou z věcí, která by neměla chybět j stylový opasek. Pánské pásky https://www.novakabelka.cz/panske-pasky/ tu nejsou jen od toho, aby držely kalhoty na svém místě, ale jsou i nezbytným módním detailem, jako třeba motýlek ke smokingu. Samozřejmě se nenosí k montérkám, ale třeba muž v riflích s koženým opaskem tak trošku připomíná kovboje, o kterém každá tak trochu tajně sníme. Opasek tedy není jen elegantní, ale i sexy.

Hodinky

Pravý muž zná cenu času. Muži s hodinkami na zápěstí působí tak nějak důstojněji. Stylové hodinky jsou zkrátka podstatným detailem, který k úspěšnému muži tak nějak patří.

Deštník

V churavém dni, kdy se pomalu schyluje k dešti potkáte muže vždy s deštníkem. Je to také známka dospělosti, protože to že si vzal deštník, je jakýmsi vodítkem k jeho rozvážnosti a opatrnosti, která chlapcům zkrátka ještě chybí.

Batoh, či taška

Nezáleží moc na tom, zda muž nosí batoh, aktovku, nebo kufřík, pokud však vypadají stylově a vyspěle. Zatímco ohromný batoh s potiskem a plackami ukazuje na chlapce, kožená jednoduchá aktovka je znakem sebejistého muže.

Boty

Není nutné, aby muž neustále nosil lakované polobotky, protože i v teniskách mu to může slušet. Jde spíš o styl a péči. Zatímco chlapec zvolí barevné tenisky a neustále je má od bláta, muž se vydává směrem jednodušších barev, zato v čistých botách.

hnědý pásek

Jak už ale bylo řečeno, můžete potkat padesátníka, který neztrácí dětskou jiskru a dává přednost vytahané mikině, ale upřímně, nepůsobí upravený gentleman tak nějak jistěji a sebevědoměji? Stylové pánské pásky, aktovky a mnoho dalšího pohodlně nakoupíte z domova na e-shopu Nová kabelka, kde si za skvělé ceny vyberou kvalitní věci jak muži, tak i jejich něžné polovičky.