30.11.2021

Jak se zviditelnit zlatým číslem mobilního telefonu

Od zadax.cz

Každý nemá to štěstí, že si bude moci vybírat číslo domu, které mu vyhovuje, a které se výborně pamatuje, a tak se musíme spokojit s tím, že v naší adrese bude například číslo popisné 285. Jsou však jisté možnosti, jak se zviditelnit a jak lépe umožnit zapamatování těchto symbolů svým přátelům či zákazníkům. Jsou to například registrační značky vozidel na přání anebo zlatá čísla mobilních telefonů.

barevné číslice

Dobře zapamatovatelné číslo mobilu je jedním z klíčových vodítek, jak usnadnit komunikaci mezi lidmi, a zároveň nás také může oslovit jistou symbolikou. Každá číslice má totiž svou vypovídající schopnost, této problematice se věnuje i numerologie, která se snaží pomocí číslic popsat různé děje kolem nás. Každopádně byste své číslo mobilu vybírat na základě svých vnitřních pocitů, jak vás oslovuje, a zda se vám líbí a vyhovuje vám. Kupříkladu není dobrý nápad sáhnout po třech šestkách za sebou, jakožto symbol ďábla a následných životních problémů. Vybírejte s citem a nenechte se ovlivnit reklamou a cizími názory.

pět prstů na ruce

Posloupnost nebo stejná čísla

Číselné řady neboli posloupnosti se těší velké oblibě a významně usnadňují zapamatování si šestičíslí mobilního telefonu v podstatě každému. Můžete je pojmout velmi různorodě, je celá řada možností, jak to udělat vzájemnými kombinacemi, např. 12 5678, 345 987, 654 321 anebo kombinovat posloupnosti s trojčíslím, jako 333 567.

Stejná čísla se pamatují ještě lépe, takže určitě neprohloupíte, když zvolíte čtyři dvojky doplněné dvěma sedmičkami nebo pět osmiček s jednou jedničkou, samozřejmě můžete volit dvojice či trojice čísel, anebo dát přednost všem šesti stejným číslicím. Na výběr je spousta variací, některé vás zaujmou více, jiné vás třeba neosloví, každopádně je ve hře také cena této služby, za kterou jste ochotni zaplatit, aby vaše číslo mobilu odpovídalo vašim představám.