14.1.2022

S propiskou ze školky až do práce

Od zadax.cz

Kdo by neznal to slovo „reklamní propisky kovové“. Dnes je najdete opravdu všude. Stačí se pozorně dívat. U vás v práci, to je bez řečí. Ale určitě takovou reklamní propisku najdete i v obchodě u pokladní za pultem, u taxikáře nebo u paní učitelky od vaší ratolesti. Nechat si reklamní propisky udělat na míru, to dnes využívá opravdu každý. Proč? Protože jejich množství na skladě je nekonečné. Protože psací potřeby byly, jsou a budou vždy potřeba. Protože jsou skvělým doplňkem. Protože jsou cenově dostupné a praktické. Protože reklamní potisk je jednoduchý. Protože jsou skvělým dárkem.

reklamní propisky na míru

Na skladě máme kromě nekonečného množství i velký výběr. Je li-bo reklamní propisky kovové, plastové, hliníkové, korkové, bambusové… nebo byste raději zvýrazňovače, pastelky či snad dárkové sady? Stačí se podívat a vybrat si z té obrovské nabídky to nejlepší pro vás. Společně doladíme vaše logo. Ale samozřejmostí je i možnost koupit si propisky bez potisku. Vše k vaší spokojenosti. Zároveň si můžete vybrat i různé barevné kombinace. Taková propiska nemusí být jen černá nebo bílá. Buďte vidět ještě více se žlutou, tyrkysovou nebo růžovou. Samotné ceny jsou velmi výhodné, proto jsou reklamní propisky v neustálé oblibě.

reklamní propisky kovové

Nakonec víte, že takové reklamní psací potřeby můžete darovat opravdu komukoliv? Čeká vás konference a chcete zapůsobit? Napište nám. Nebo k vám chodí řidiči nákladních aut a berou vám propisky při podepisování dodacích listů? Mějte zásobu v šuplíku a dělejte si reklamu. Tak napište a doladíme to. Reklamní propisky můžou být i skvělé v dárkové sadě. Jedete za klientem, potencionálním zákazníkem nebo VIP osobou? Dárková sada od Promodarky.cz potěší na 100 %. Koneckonců, nežádají vás o nějaký ten sponzorský dar školská zařízení, kroužky vašich dětí nebo neblíží se ples na který půjdete s drahou polovičkou? Co takhle s námi vše doladit a udělat pěkný firemní balíček?

Stačí nám napsat, jsme tu pro vás.