23.1.2018

Skutečná pomoc

Od zadax.cz

Umíte si představit poskytovatele půjčky, u kterého vše dojednáte, podepíšete smlouvu a za týden si to rozmyslíte? Určitě jste přesvědčeni, že pak by vás čekala žaloba, exekuce a dál raději nedomýšlet. Tak to jste ještě neslyšeli o nebankovních institucích, u kterých to vše možné je. Prostě můžete ještě do čtrnácti dnů po podpisu odstoupit od smlouvy. A nic se nestane.

radost podnikatele

  • K takovému případu může dojít například ve chvíli, kdy jste v naprosté finanční krizi, exekutor klepe na dveře a šustí samolepkami.
  • Vy právě podepisujete hypoteční smlouvu a zanedlouho vám přijde smutná a radostná zpráva.
  • Právě jste zdědili velký majetek.
  • Je mi jasné, že je to asi nepravděpodobné, ale alespoň si to takto každý může lépe představit.

bohatý medvídek

Podmínky, kterým neodoláte

Osobní finanční krize není žádná ostuda a dostat se do ní může skutečně každý. A každému z nás se také může stát, že ho banka odmítne z důvodu příliš nízkého příjmu. U nebankovních institucí https://www.hypotekybezregistru.cz/a73-kdyz-nemusite-k-hypotece-dokladat-prijmy/mají docela jiné podmínky a proto také jiná pravidla. Tady na příjmu tolik nezáleží, protože za své závazky budete ručit nemovitostí. Zejména podle lokality, ve které se nachází a také v závislosti na několika dalších faktorech, můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Což může být už docela slušná částka.

pomoc s penězi

  • Je také zcela na vás, jakým způsobem se svými financemi naložíte.
  • Můžete si například refinancovat nevýhodné půjčky.

To by vám mohlo do budoucna pomoci natolik, že byste se svých závazků zbavili mnohem dříve, nežli jste očekávali. A předčasné splacení také není žádný problém. Jestliže by bylo jedinou překážkou to, že nemáte ve svém vlastnictví žádnou nemovitost, může vám s tímto problémem vypomoci třetí osoba, která bude ručit společně s vámi. Prostě je to hypotéka pro každého.