24.12.2017

I na poslední chvíli můžete sehnat luxusní dovolenou

Od zadax.cz

Možná se celý rok honíte za prací do té míry, že jste nakonec dočista zapomněli i na svou vytouženou letní dovolenou, takže nyní řešíte, co budete dělat, neboť všechny atraktivní destinace za příznivé ceny jsou již jistě rozebrané.
Naštěstí je zde ještě jedna možnost, jak si užít parádní dovolenou za skvělé ceny a nemuset kvůli tomu čekat celý dlouhý rok. Využijte nabídku last minute https://last-minute.dovolena.cz/ Chorvatsko autobusem a uvidíte, že budete jednoznačně spokojeni! Chorvatsko a jeho pláže totiž patří k letním destinacím, které nikoho v žádném případě nezklamou. A to díky kombinaci hned několika faktorů.

pláž

První z nich je pohodlná a rychlá doprava, kterou můžete k cestování do Chorvatska využít. A rozhodně nyní nemluvíme o problematické automobilové dopravě, ale o dopravě autobusem. To je ta správná volba, při které si užijete nejen svůj pobyt u moře, ale také příjezd i odjezd a užijete si to všichni včetně člena rodiny, který u vás doma dělá řidiče. Nebudete se tak muset obávat o to, jak celou cestu zvládnete, protože se o vás postará tým profesionálních řidičů a vy si během cesty budete moci užívat komfortu plně klimatizovaných autobusů s toaletou, barem a také s luxusními polohovatelnými sedačkami. Zapomeňte tedy rovnou na nepohodlné a tísnivé cestování autobusem, jak jej znáte z dob dávno minulých a vyzkoušejte autobusovou linkovou dopravu, která vás svým komfortem doslova ohromí.

last minut

Nicméně jakmile na Jadran dorazíte, určitě vás potěší i to, že nebudete mít nejmenší problém sehnat kvalitní ubytování, ať už jste si jej předem zajistili či nikoli. Spousta zdejších velice ochotných a vstřícných obyvatel nabízí ubytování u sebe doma za více než lákavé ceny. A pokud jde o ceny, tak ty jsou v Chorvatsku obecně na velice dobré úrovni, což činí zdejší dovolenou ještě atraktivnější než kdekoli jinde na světě. A zapomenout nesmíme ani na pohádkové oblázkové pláže, horké slunce a azurové moře.