4.5.2023

Oblékání do kyprých tvarů

Od zadax.cz

Skutečně není každý člověk stejný a nevypadá jako model na přehlídková mola. Všichni jsme osobití a samozřejmě i naše proporce, které mají odlišný váhový odhad. Jestli i vy vynikáte mezi všemi a vaše velikost oblečení se řadí mezi „plus size“, nemáte důvod k tomu věšet flintu na hřebík. Pomocí chytrých triků se můžete dopracovat k tomu, aby vám to slušelo ve všem, co si obléknete.
černoška modelkou

Správný výběr velikosti

Mnoho lidí, kteří mají silnější postavy dělá velkou a poměrně zásadní chybu v tom, že si vybírá špatnou velikost oblečení, které jim nesedí. Je to především z toho důvodu, že na oko vypadá menší kousek daleko štíhleji, ovšem buďte si jistí, že se postaráte o velký přešlap v podobě vašeho vzhledu, na který nebude hezké pohledět.
Jestli znáte vaši velikost, není nutné si lhát nad faktem, že se vlezete i do menší.
Ano, i když je to možné, věřte tomu, že tím více zkazíte, než získáte. Obepnuté oblečení je půvabní a sexy pouze na postavě, která je pro něho určená. Přece nechcete dát k obdivu vaše nedostatky, ale zaměřit se na to, že i krása větších velikostí je rozmanitá a taktéž málo doceněná.
černoška v šatech

Vyzdvihněte to, na co jste hrdí

I kypré tvary můžou být na oko přitažlivé a v oblečení vypadat smyslně. Postačí, když k nim budete tak i přistupovat. V případě, že vám nevadí to, že máte silnější a oblé pozadí nebo hrudník, ukažte ho světu a rozhodně nic neskrývejte. Džíny jsou vždy skvělou volbou, a pokud se rozhodnete pro ty s vysokým pasem, máte prakticky vyhráno. Místo obepnutého topu a trička zvolte raději vkusnou a vzdušnou halenku nebo košili.
Platí to jak u mužů, tak u žen, že vše, na co jste hrdí, se počítá jako vaše zbraň, kterou se můžete chlubit.
Jaký střih by měl být pro ženy pravou volbou?
•       Bezesporu je to střih „A“, kdy hezky vynikne svršek těla a spodní část bude volně doplněná v prostoru. Vynikající jsou šaty, sukně, ale i kabáty, ve kterých se vám vaše postava zvýrazní.
Čemu byste se měly raději vyhnout?
•       S určitostí se raději obloukem vyhněte oblečení, které má balónový střih. Takové kousky jsou vhodné pro útlejší postavy, kterým dodá od pohledu více tělesného tuku. Z vás by udělaly pouze pytle na brambory, a to si určitě nepřejete. Nemějte strach ukázat, že se ve vašem těle cítíte dobře a obléknout se tak, aby vám to slušelo.