4.5.2023

Kabelka jako nezbytnost ženy

Od zadax.cz

Vzpomeňte si, viděli jste někdy na ulici ženu, která by nenesla kabelku? Nevzpomínáte, že? Je to proto, že kabelka není pro ženu pouze nějakým módním doplňkem, ale je to její naprostá nezbytnost. Tím složitější je pro ni ale si vybrat takovou, která by plně vyhovovala jejím požadavkům, které na ni má ve všech možných směrech.
modré kabelky
V dnešní době se dá sehnat prakticky jakákoli kabelka – v několika velikostech, tvarech, ve velké škále barev či vzorů. Snad nenajdete ženu, která má pouze jednu kabelku. Má jich mnoho a střídá je podle dané situace či společenské události, na kterou se jí zrovna kabelka hodí. Ale musí vždy splňovat několik základních funkcí.

Na co kabelku potřebujete?
Tak tohle je jedno z nejčastějších kritérií. Pokud v kabelce nosíte jen pár základních věcí, není potřeba, abyste se táhla s velkou brašnou, ve které se Vám i ty největší základní věci prostě ztratí. Pokud je poloprázdná, jde to vidět i zvenku a nevypadá to potom vůbec pěkně. Na druhou stranu, pokud chodíte často v rámci svého zaměstnání na firemní schůzky, potřebujete s sebou nosit různé desy či materiály, v tomto případě je samozřejmě velká kabelka nasnadě.

Kabelku vždy slaďte
Nejčastější barvou kabelek je černá – a to právě proto, že se hodí ke všemu. Nicméně, je samozřejmostí, že můžete nosit i pestrobarevné kabelky, pokud jdete třeba někam na party nebo oslavu – ale musíte myslet na to, že se s Vaším outfitem nesmí barevně bít. Často na ulici vídáme také reklamní tašky s barevným potiskem. Samozřejmě nejsou žádným faux-pas, ale vždy musíte hledět na to, jak barva nápisu ladí s Vaším oblečením.
kožené pouzdro
Jaký materiál?
Musíte také přemýšlet nad tím, z jakého materiálu Vaše kabelka bude – a to právě tak, že si dopředu ujasníte, jak často budete kabelku nosit. Jestli si pořizujete tašku k běžnému, každodennímu nošení, je dobré pořídit ji z nějakého kvalitního a pevného materiálu, jako je například kůže. Musíte také dát pozor na sešití uší. Pokud nosíte tašku každý den, mohlo by se stát, že se uši začnou za chvíli trhat – a to byste přeci nechtěla.