16.4.2022

Móda pro všechny

Od zadax.cz

Zajímá vás móda? Já si myslím, že opravdu mnoho lidí, kteří mají módu velmi rádi, baví je a zajímá. Já jsem taková, že jsem velmi módní žena. Móda mě strašně moc baví a já si říkám, že bych se klidně mohla módou taky živit. Protože jako dítě jsem ráda oblékala různé panenky a taky hračky. A ani nevíte, jaký jsem byla velmi ráda, když mi moje sestřenice dávala oblečení po sobě. Protože maminka mi moc nechtěla kupovat módní nové oblečení. Takže jsem byla velmi ráda, když mi moje sestřenice něco pěkného na sebe dala. Měla jsem opravdu pěknou sbírku oblečení.

Móda mě baví.

Protože jsem taky měla štěstí, že moje sestřenice pracovala v butiku a pak taky v second handu. A navíc ona byla hodně bohatá. Takže ona si kupovala velmi moderní a taky někdy opravdu drahé módní kousky. Taky měla opravdu hodně módních doplňků a já jsem byla velmi ráda, když jsem tohle mohla jednoho dne nosit. Připadala jsem si skvěle a dobře.

Móda je i pro muže.

Protože moje kamarádky mi docela trošku někdy záviděly. Já jsem ale byla taková, že jsem jim velmi často své oblíbené kousky půjčovala, protože oblečení jsem dostala, tak abych se nějak odvděčila, tak jsem oblečení půjčovala dál. Někdy jsem kamarádce dokonce i kousek oblečení nechala. Já jsem z toho měla dobrý pocit, moje kamarádka taky. Takže jsme si potom někdy vypomáhali navzájem, že jsme si půjčovali naše módní kousky. A všichni jsme byli moc spokojení. Jsem ráda, že existují různé módní kreace, které se dají kombinovat. Ale mě taky baví kombinovat věci, které jsou zdánlivě nekombinovatelné. Zkoušeli jste někdy kombinovat různé styly módy? Myslím, že je to docela zábava, a hlavně nebudete za tuctového člověka. Taky moc ráda vybočuji z davu, což je prima. A vy jste raději v davu, že tam zapadáte nebo jste rádi středem pozornosti? Já sama jsem dříve byla stydlivá, ale postupem času se měním a chci být vidět.