26.6.2018

Ekonomický informační systém

Od zadax.cz

Ekonomický informační systém dokáže udělat velkou službu svým návštěvníkům na internetu. Ať už se jedná o firmy nebo přímo daňové poradce. Díky tomuto systému můžete mít správu Vašeho podnikání pěkně pod palcem. Je to komplexní řešení od správy obchodu až po informace pro manažéry. Komplexní systém pro daňové poradce přinese nejen novinky, ale také efektivnější práci. Ne jen, že si můžete vybrat produkt přímo ušitý Vám a Vaší firmě na míru, ale také máte možnost zúčastnit se různých cílených akcí a seminářů na téma, které hýbe ekonomikou. Stačí si jen vybrat to co je pro Vás nebo Vaše zaměstnance přínosem. Velmi se začalo diskutovat o tématu bezpapírové účetní kanceláře. O co se vlastně jedná a co je na ní tak zajímavé?

účetnictví

BMD Business Software – systém budoucnosti

Ojedinělý systém, který dokáže svým uživatelům velmi usnadnit práci. V čem tento software tak vyniká? Je to vyspělý systém, který dokáže pokrýt potřeby účetních při každodenní práci. Díky velmi zažitým papírovým fakturám, které se neobejdou bez razítka a vlastnoručního podpisu není ještě tento systém tak znát. Bohužel stále je mezi námi spousta účetních, které nevěří ničemu, co na papíře nemají. Díky tomuto systému nebudou už tyto papírové verze potřeba.

kancelář

Tento software ulehčuje nejen práci, ale má v sobě i spoustu užitečných funkcí, které se Vám určitě budou líbit. Nabídka funkci BMD je opravdu velká. Je zcela výjimečným, rychlým a pohodlným zpracováním účetních případů a novými možnostmi evidence pro každou firmu. Mezi hlavní funkce můžeme zařadit zajištění správnosti zaúčtování díky logickým kontrolám systému, automatizované zaúčtování všech druhů daní, ale také upomínkování. Samozřejmě je toho mnohem více. Například evidence investic, možnost vést více klientů a možnost spočítat a vytisknout přiznání k DPH.