14.2.2023

Uzavíratelné sáčky při domácích pracích

Od zadax.cz

Demontáž nábytku – když se demontuje nábytek, může se hodit ne jeden, ale celá sada sáčků na zip. Do každého z nich vložíte jednotlivé spojovací součásti z nábytkové sestavy, například z židle, komody, konferenčního stolku psacího stolu. Toto jsou případy stěhování bytu, kdy demontujete svépomocí většinu nábytku, a kdybyste všechny šrouby, podložky, čepy, vruty a matky nasypali do jednoho pytlíku, bude z toho jen zmatek.

hromádka vrutů

Notebook – někteří zkušení jedinci zvládnou sami přidat paměťový modul nebo SSD úložiště ke svému stávajícímu notebooku, anebo nakupují rámečky pro externí disky, které do nich sami usazují. Tyto práce vyžadují nejen zručnost, ale i nápaditost. Vyskytují se tu totiž velmi drobné šroubečky a vruty, a jestliže vám upadnou na zem na koberec, nemusíte je už vůbec najít. Toto se stává například ve chvíli, kdy šroubek položíte na stůl nebo do plastové misky, a tu nedopatřením převrhnete anebo do stolu drcnete loktem. Budou-li šroubky vložené do zip sáčku, nic se nikam neztratí.

oprava spotřebiče

Oprava zásuvky a vypínače – podobné případy se stávají i u těchto prací, je to ve chvíli, kdy šroubky namísto do uzavíratelných sáčků https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack položíte na zem. Stačí, když se kolem někdo projde, šroubky zašlápne do podrážky pantoflí anebo je kamsi odkopne, a máte problém.

Výtvarníci – také občas rádi tvoříte různá výtvarná díla? Například malbu pastelkami, uhlem, tužkou nebo akvarelem? Zipové sáčky tu výborně poslouží každému, kdo nechce, aby se mu pastelky kutálely po stole nebo po podlaze, a měl je zároveň uschované, aby nebarvily okolí.

Modelovací hmota – mnoho dětí miluje plastelínu, užijí s ní spoustu legrace, ale ta přestává https://www.letemsvetemapplem.eu/2017/11/10/displej-nekterych-iphonu-x-prestava-chladnem-pocasi-reagovat-dotyk/ ve chvíli, kdy se plastelína ocitá uprostřed obýváku zašlapaná do koberce. Uložte ji do uzavíratelného sáčku a budete mít jistotu, že se maximálně rozplácne uvnitř pytlíku, a ne na podlaze.