4.5.2023

Sehnat partnera podobně jako šunku nebo kartáček na zuby? Zkuste to!

Od zadax.cz

Sice už nechcete být sami, ale veškerý svůj volný čas trávíte staráním se o domácnost, venčením psa nebo návštěvami příbuzných a tak na všechny dotazy, jestli už někoho máte, raději odpovídáte klasickou větou „Nemám na to čas.“ A to jen proto, abyste nemuseli přiznat, ať už všem okolo nebo sami sobě, že se prostě neumíte seznámit?
V dnešní době „těch internetů“, kdy lze online sehnat všechno přes šunku od kosti, kartáček na zuby až po smoking, není problém sehnat i drahou polovičku, která by vám čas od času pohodila ponožky na zem nebo ucpala odpad vlasy. Obligátní odpověď „Nemám na to čas.“ se tak stává pouhou výmluvou, která pomáhá lidem vybruslit ze svízelné situace, kdy by si museli přiznat, že s takovýmto přístupem to prostě nepůjde.
žena a internet
Internetové prostředí nabízí spoustu možností, jak se seznámit. Člověk nemusí ani vylézt na ulici, líčit se nebo se holit. Prostě si večer místo seriálu zapnete internet, do vyhledávače zadáte heslo seznamka a může se začít prodírat nepřeberným množstvím různých nabídek. Zaleží pouze na vás, zda jste ochotní do svého partnerského vztahu investovat peníze ještě dříve, než nějaký vůbec navážete a zaregistrujete se na placenou seznamku nebo raději zvolíte levnější variantu, která sice nabízí služby zdarma zato žádné záruky ochrany. Pokud se na to podíváte z čistě finančního hlediska, nové botky na večeři s neznámým známým nejlepší kamarádky nebo košile, která by oslnila krásku na baru, stojí pořád víc a jistota, že to tentokrát vyjde, je pořád nulová.
muž romantik
Dalším důvodem, proč se velké množství lidí vyhýbá seznamkám, je přesvědčení, že na seznamky chodí jen zoufalci a ošklivky, který nikdo nechce. V momentě, kdy se zaregistrujete a tím se přidáte na seznam lidí, hledajících vztah přes internet, přidáváte se tedy i vy na seznam těch zoufalců či ošklivek. Ale vy přeci nejste zoufalí nebo oškliví. Jste jen zaneprázdnění a tudíž limitovaní v obrážení barů každou sobotu večer. Proč byste si tedy nemohli na seznamce najít někoho stejně zaneprázdněného, kdo bude respektovat váš nabitý diář, jelikož jeho diář bude nabitý podobně.