17.2.2019

Kouzelník na dětské oslavě vyčaruje úsměv na rtech dětem i dospělým!

Od zadax.cz


Větší děti chtějí pravděpodobně uspořádat narozeninovou oslavu, na kterou budou moct pozvat své kamarády. Očekávají skvělou zábavu a na vás je vše vymyslet a zorganizovat. Pomineme-li místo, kde se bude party konat, a občerstvení, které musíte zajistit, je potřeba promyslet i vhodný program.

čepičky na narozeniny

Děti se zpravidla zabaví z větší části samy. Někdy se však zábava může váznout. Stejně tak se na oslavě může sejít více dětí a dospělých, kteří se vlastně vzájemně tolik neznají. V takovém případě je dobré, pokud je na oslavě nějaká třetí strana, osoba, která dokáže zábavu rozproudit! Dospělým poskytne téma k hovoru, děti prostřednictvím interaktivních činností svede dohromady a seznámí.

Takový kouzelník dokáže vyčarovat úsměv na tváři nejenom dětem, ale i dospělým! Uvidíte, že vaše dítko bude nadšené, že jste mu uspořádali tu nejlepší oslavu ze všech!


Pozvěte si na oslavu kouzelníka! Co vám může nabídnout?

Jestliže uvažujete nad tím, že na oslavu pozvete kouzelníka, zpravidla můžete vybírat z různých balíčků, které konkrétní člověk nabízí. Vybere si opravdu každý, protože většinou nabídka pokrývá různé velikosti akcí a počet hostů.

Skvělé je, pokud si zvolíte interaktivní zábavu, ta děti baví ze všeho nejvíc. Děti jsou vždy nadšenými asistenty, milují veselé převleky, kostýmy a rekvizity.
birthday party

Větší děti mají rády tematicky zaměřenou zábavu, například oblíbený je Harry Potter. Vaše děti se tak mohou na chvíli stát členy Bradavické školy kouzel! Vyberte si vhodný tematický balíček právě pro vašeho oslavence.

Kouzelník vám může ukázat různá kouzla a triky, některé jsou dokonce ochotní naučit i své dětské diváky. Kouzelník si připravuje efektní „scénu“, rekvizity a osvětlení, aby byla show profesionální.

Jestliže víte, že na oslavě budou děti, které se věkově dost liší, je dobrý nápad pozvat kouzelníka v doprovodu s klaunem. Kouzelník předvede sofistikovanější zábavu větším dětem a ty nejmenší zatím zabaví klaun.

Kouzelník vám může také uspořádat diskotéku, to děti milují. A v různých kostýmech obzvlášť! Kouzelník také organizuje různé soutěže a zábavné hry.

Součástí nabídky bývá i vyrábění zvířátek a hraček z balónků. Malí hosté si tak z oslavy mohou odnést, vedle krásného zážitku, malý dárek na památku.

Podívejte se na balíčky a konkrétní možnosti, a nechte si vypracovat cenovou nabídku!