11.10.2018

I Váš bazén bude mít průzračně čistou vodu

Od zadax.cz

Můžete se stoprocentně spolehnout, že pokud se o Váš bazén nebudete pravidelně starat a používat kvalitní přípravky bazénové chemie, že se Vám po čase bazénová voda změní v nevzhlednou nevábně páchnoucí břečku, která nebude vhodná ke koupání a dokonce se může stát, že celkové bazénové zařízení už nikdy nebudete moct využívat a budete potřebovat nové. Naše kvalitní a spolehlivé přípravky bazénové chemie Vám mohou zajistit opravdu vysoce kvalitní péči o bazénovou vodu a o celé bazénové zařízení, pokud je budete správně a včas používat.
most přes bazén
Jistě dobře víte, že pravidelná chlorace je nejdůležitějším krokem v péči o bazénovou vodu. Pokud voda neosahuje dostatek chloru, začnou se v ní množit bakterie, které by mohly přerůst v nevzhledné zelené či hnědé řasy, které byste ve Vašem bazénu jistě mít nechtěli. Je pravdou, že k množení bakterií v bazénové vodě dochází také při vyšším využívání bazénu a samozřejmě při vyšších teplotách vody, tedy když nastanou opravdu velmi horké dny, nezapomínejte častěji kontrolovat bazénovou vodu za pomocí testerů a dodávejte vodě dostatek chloru.
potápění v bazénu

Ale i tak přes veškerou snahu se může stát, že se Vám v bazénové vodě objeví řasy a je důležité se jich co nejrychleji zbavit. S tímto úkolem Vám zaručeně pomůže algicid. Algicid je přípravek bazénové chemie, který zabraňuje růstu a množení řas a který Váš bazén před řasami spolehlivě ochrání. Je tedy možné jej využívat jak při výskytu řas, tak také preventivně, aby se Vám řasy v bazénu nemohly ani objevit.
Samozřejmě, pokud už se ve Vašem bazénu řasy objevily, tak kromě toho, že použijete algicid, aby se už další nemohly objevovat, tak je také důležité za pomocí kartáče či bazénového vysavače a filtrace bazén celý vyčistit a vydrhnout a zbavit jej těch stávajících řas. Všechny již zmíněné přípravky a pomocníky pro bazén samozřejmě najdete v naší nabídce.