21.9.2018

Hypotéka bez registru jako dobré řešení neodkladné půjčky

Od zadax.cz

K záznamu v registru můžete přijít snadno. Možná ještě rychleji, než si myslíte. A možná dokonce už i vy nějaký ten záznam v registru máte, aniž byste o tom věděli. Stačí malá nepozornost a záznam v registru je na světě.
Zapomněli jste uhradit fakturu za energii, poslali jste se zpožděním platbu za telefon anebo se vám opozdilo odeslání peněz za zdravotní či sociální pojištění? To všechno můžou být ideální důvody k tomu, jak získat záznam v bankovním či v nebankovním registru.
radost z bohatství
Docela dobře to může být i tak, že o tom, že nějaký záznam v registru máte, ani nevíte. V běžném životě totiž člověka ničím neomezuje. Dá se s ním bez problémů žít s výjimkou jediné situace – a ta nastane, když potřebujete půjčku.
Jakmile člověk zatouží po půjčce, tak zpravidla vyrazí do banky. Jenže se záznamem v registru v bance nikdy nikdo nepochodí. Jakmile bankovní úředníci zjistí, jak se věci mají, tak vám brzy ukážou, kde mají dveře. Se záznamem v registru patříte k rizikovým klientům, kteří mohou o svou půjčku požádat nejdříve v případě, kdy bude jejich záznam vymazán. A to může být nejdříve za pět let.
I když vaše situace není příliš růžová, i tak není ztracená. Konkrétně díky nebankovní hypotéce bez registru. To je způsob, jak se dostat k penězům, které nutně potřebujete. Získat nebankovní hypotéku je snadné, je to rychlé a bez komplikací. To jediné, s čím musíte počítat, je vyšší úrok, a to až o několik procent ve srovnání s klasickou půjčkou. Taková hypotéka se vyplatí jen lidem, kteří peníze nutně potřebují.
balíčky peněz
A pak je tady ještě jedna věc. Vlastně to jediné, co musíte udělat proto, abyste tuto půjčku bez registru získali, je dát jako zástavu svou anebo cizí nemovitost. Ta bude nebankovní společnosti sloužit jako záruka, že se jim do vás vložené peníze vrátí. Pokud však budete splácet bez problémů, tak se nemusíte obávat, že byste o ni přišli.