22.12.2020

A to není samozřejmě všechno

Od zadax.cz

Pokud podnikáte, musíte často přemístit nejen nějaký ten potřebný materiál, ale také i vaše zaměstnance, kteří přijatou zakázku v dojednanou dobu u klienta splní. Samozřejmě, že byste si mohli jako společnost pro účely vašeho podnikání zakoupit dodávku, která by byla firemní. A tím by byl možná váš problém vyřešený. Ale pokud máte zakázky hlavně jen v místě sídla vaší společnosti, tak jak sami víte, není to jednak vůbec ekonomické a navíc i jednoduché vlastnit uvedené vozidlo. Takže pokud se pro vaši společnost objevují vzdálené zakázky jen sporadicky, asi je lepší si takové auto vypůjčit.

dodávka červená

Také jak je obecně známo, každé auto potřebuje zajistit pro svůj provoz podle počasí a ročního období změnit typ pneumatik, tedy provoz zimní a letní, aby tyto pneumatiky splňovaly pravidla bezpečného provozu. Ale také potřebuje každé auto pravidelný servis, a také i zákonem dané pravidelné technické kontroly. Navíc je jasné, že pro firemní dodávku musíte mít někde v městě, kde sídlíte, místo na zaparkování, a to je v současné době malým zázrakem. Také majitel firmy, tedy i vozu, musí mít uzavřená různá pojištění, a navíc by také neměl zapomenout na dálniční známky, takže provoz nejen firemní dodávky, ale vlastně každého vozidla je drahá záležitost.

malá dodávkamalá dodávka

Pokud tedy máte zájem ušetřit a přitom si zajistit pro splnění zakázky nějaké vyhovující vozidlo, oslovte půjčovna dodávek Praha Pujcovna-praha9.cz, tam vám určitě vyhoví. Máte zde velkou možnost si od této společnosti vybrat vhodné vozidlo, které splní požadavky pro vaše účely, nejen krátkodobě, ale také zde máte možnost si pro vás tak důležitý pronájem vozidla objednat také na delší dobu. K dispozici je v ceně zapůjčení i dálniční známka a vozidla zde u této společnosti jsou samozřejmě důkladně pojištěná, jak povinně ze zákona, tak i havarijně.