11.11.2021

Vybírejte s rozvahou

Od zadax.cz


Ideální dobou pro vybavení každého obytného prostoru svítidly nastává ještě před nastěhováním. V době, kdy je byt vybaven nábytkem a dalším příslušenstvím, potřebném ke spokojenému životu. Rozmístění jednotlivých kusů totiž přesně naviguje, jak a čím bude potřeba části pokojů osvítit. Kde bude vhodné zavěsit lustr, připevnit osvětlení stropní, nebo umístit lampa. V současné nabídce lustry Praha najdete všechno na jednom místě. Designová svítidla, vhodná do všem místností.

Dřevěný lustr

Mladé páry si často přizvou k řešení osvětlení nové domácnosti odborníky. Výběr je tím usnadněn, protože zkušení návrháři vybírají zároveň esteticky i odborně. A noví majitelé tak rozhodují jenom o finanční částce, kterou chtějí do osvětlení investovat. Pokud se rozhodnou navrhnout a vybrat si světelné zdroje sami, určitě si také dobře poradí. Rozmyslet je třeba jediné. Jaké typy lustrů se jim líbí a jaké druhy osvětlení se bude hodit do jednotlivých místností. Dominantní svítidlo bývá nejčastěji umístěno v obývacím pokoji. Lustr, který doplní interiér nejen svou barevností. Ale často se stává vítaným uměleckým dílem, ozařujícím celý pokoj. Ten už potom stačí doplnit lampičkami. Ať už stojacími. Nebo těmi, které se umísťují přímo na stěnu. Lustry do ložnice se v současnosti nabízejí se žárovkami, u kterých je možné měnit intenzitu světla a svítit podle aktuálních potřeb. Prostor u postelí je vhodné doplnit lampami, které se snadno umístí na noční stolky.

Vhodné osvětlení kuchyně

Lustry Praha nabízejí i velký výběr osvětlení do kuchyně. U těchto lustrů je potřeba vedle estetiky pohlídat i praktickou stránku. Dobře osvětlená kuchyňská linka či vlídné světlo nad jídelním stolem jsou hlavní priority při jejich volbě. Je to prostor, ve kterém je vhodnější umístit více barevně sladěných svítidel, než jedno dominantní. Dětský pokoj, jako jediný, je vhodné vybavovat svítidly průběžně. Jinou potřebu mají miminka v postýlkách, jinou, když začnou chodit do školy. A vždy je možné osvětlení pozměnit podle jejich aktuálních potřeb. S osvětlením předsíně a koupelny je vhodné se poradit s prodejci Lustry Praha, kteří mají zkušenosti. Jak se stropními svítidly, tak těmi, které mohou být umístěny ve vlhkém prostředí. Ať už se mladý pár rozhodne využít služeb odborníků, nebo si navrhne osvětlení nové domácnosti sám, Lustry Praha jim budou určitě dobrým pomocníkem.